ביטוח בעלי חיים ביטוח בריאות ביטוח דירה ביטוח חיים ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח עסק ביטוח רכב השקעות ופיננסים ייעוץ פרישה פנסיה

השקעות ופיננסים

לתיאום פגישת ייעוץ

תכניות חיסכון והשקעה

תכנית חיסכון והשקעה משמשת אלטרנטיבה אטרקטיבית לתוכניות החיסכון העומדות לרשותכם בבנקים.

באמצעותה תוכלו לשלב בין היתרונות של אפיק חסכון נזיל, לבין הרווחיות והגמישות של אפיק ההשקעה.

בתוכנית זו תוכלו להשקיע כל סכום, לכל טווח ולכל מטרה ולבחור בעצמכם את דרך ניהול החיסכון המועדפת עליכם, מבין מגוון מסלולים נזילים וברמות דינאמיות שונות. כמו כן, באפשרותכם לנוע בין המסלולים בכל זמן ואף לשלב בין מספר מסלולים – כל זאת, בדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד וידועים מראש וללא כל עלות נוספת.

תכנית חיסכון והשקעה עובדת בשבילכם

מגוון מסלולי השקעה
בתוכנית חסכון והשקעה עומדים לרשותכם מגוון מסלולים לבחירה, הפותחים בפניכם את כל אפשרויות ההשקעה המתאימות לכם מבחינת פוטנציאל התשואות והשקט הנפשי: החל מהשקעות סולידיות ביותר ועד להשקעות המתאפיינות בדינאמיות גבוהה, עם אפשרות לשלב בין תכניות או לנוע ביניהן באופן חופשי, ללא עלויות כלשהן. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בסוג ההשקעה המתאים ביותר לצרכים שלכם וליהנות מהידיעה שכספכם מופקד בידיים הבטוחות ביותר.

נזילות ההשקעה
הכספים המושקעים בתוכנית חסכון והשקעה ניתנים למשיכה בכל עת, ללא הגבלה וללא תלות בתחנות יציאה מוגדרות. למעשה, הכסף "עובד" בשבילכם עד הרגע בו אתם זקוקים לו.

דמי ניהול
העלות היחידה בתוכנית חיסכון והשקעה היא דמי ניהול אטרקטיביים מכספי הצבירה בלבד, על פי חוזה קבוע וידוע מראש. אין עמלות קניה ומכירה, אין דמי שבירה, דמי משמרת, שיעור הוספה או דמי הפצה – כל אותן עמלות מוכרות ויקרות שמקטינות בצורה משמעותית את החיסכון שלכם בכל האלטרנטיבות הקיימות.

דחיית מס
בתוכנית חסכון והשקעה אין התחשבנות מס עד למשיכה חלקית או מלאה, כך שבאפשרותכם לעבור בין המסלולים השונים באופן חופשי. לדוגמה: ניתן לעבור ממסלול המשקיע בעד 70% מניות למסלול המשקיע
בעד 20% מניות ללא כל פירעון ו/או תשלום מס על הרווחים.

אפשרות הוספת מרכיבי ביטוח
בחלק מהמקרים ותמורת תוספת פרמיה, התוכנית מאפשרת להוסיף מרכיבי ביטוח כגון: שחרור מתשלום חסכון שוטף למקרה אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות.

התחייבות חוזית
התוכנית כוללת התחייבות חוזית של חברת הביטוח כלפיכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שדמי הניהול הינם קבועים ולא ישתנו במהלך התוכנית.

שימוש בתוכנית כערובה להלוואה
חברות הביטוח מאפשרות לכם לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים, תוך שימוש בתוכנית החיסכון כעירבון להלוואה.

מקצועיות מוכחת
חברות הביטוח עושות שימוש מושכל במכשירי השקעה ייחודיים המשפרים את פרופיל התשואות. יחד עם זאת, החברות מקפידות על פיזור הפעילות על פני מגוון תחומי השקעה, תוך שמירה על רמת סיכון נמוכה כך שיניבו עבורכם תשואות מקסימאליות, בהתאם לרמת הסיכון שבחרתם ולתנאי השוק המשתנים.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם