ביטוח בעלי חיים ביטוח בריאות ביטוח דירה ביטוח חיים ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח עסק ביטוח רכב השקעות ופיננסים ייעוץ פרישה פנסיה

השקעות ופיננסים

לתיאום פגישת ייעוץ

חיסכון לכל ילד

תוכנית חיסכון לכל ילד שנוצרה ביוזמת משרד האוצר והביטוח הלאומי, מעודדת אתכם לפתוח לכל ילד הזכאי לקצבת ילדים, תוכנית חיסכון על שמו, בה יופקדו 50 ₪ בחודש, עד להגיעו לגיל 21. באפשרותכם, כהורים, להוסיף 50 ₪ נוספים לכל ילד, אשר יקוזזו מקצבת הילדים.

כאשר הילד יגיע לגיל 18, יסתיימו הפקדות המדינה. לחשבון יתווסף מענק של 500 ₪ מטעם המדינה והילד יוכל למשוך את הכספים שהצטברו לזכותו, באישורכם. אם הילד יבחר למשוך את הסכום המצטבר בגיל 21, הוא ייהנה ממענק נוסף בסך 500 ₪.

באפשרות ילדכם להמשיך ולחסוך בתוכנית זו לאורך שנים. דמי הניהול השנתיים יעמדו על 0.23% מחשבון החיסכון ואילו פדיון הכספים יהיה כרוך בתשלום מס רווחי הון. אם החיסכון יישמר לגיל פרישה וייפדו כקצבה חודשית, כספי החיסכון יהיו פטורים מתשלום מס רווחי הון.

את כספי "חיסכון לכל ילד" ניתן להפקיד בחשבונות חסכון בבנק או בקופות גמל וברמות סיכון שונות: מסלול סיכון מועט, בינוני, מוגבר ומסלול הלכה. כל שנותר לכם הוא לבחור את אפיק ההשקעה עבור ילדכם בעזרת גמא פיננסים שמעמידה לרשותכם צוות רחב וזמין של אנשי שירות מקצועיים ומיומנים שערוכים להעניק כל סיוע וייעוץ באמצעות הטלפון והן באמצעות מרכז קשרי הלקוחות.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם